ברוכה הבאה, 2018

שנת 2018 יוצאת לדרך ואנחנו מתחדשים באתר חדש!

שנת 2017 שזה מכבר הסתיימה הייתה היסטורית עבור עולם הגיימינג התחרותי בישראל. אליפות ישראל 2017 שהיוותה אירוע הגיימינג וה-eSports הגדול ביותר בישראל אי פעם, והציבה תקדים היסטורי הן מבחינת הכמות העצומה של המשתתפים והצופים בשידור החי (כולל בשידור הטלוויזיוני בפלטפורמת סלקוםTV), הן מבחינת קופת הפרסים של כ-200,000 ש"ח והן מבחינת הסיקור התקשורתי יוצא הדופן. בנובמבר אף יצאה נבחרת Lenovo ישראל לאליפות העולם בספורט אלקטרוני למדינות, והצליחה להתברג בעשירייה הראשונה בדירוג הכללי של המדינות השנה, ע"י קטיפת המקומות המשמעותיים במקצים השונים (מקום רביעי ב-League of Legends וחמישי ב-CS:GO ו-Tekken).

השנה, שמה העמותה לגיימינג תחרותי לעצמה כיעד לעבור אף את ההישגים של השנה הקודמת. כבר החל התכנון של ליגת אליפות ישראל 2018 בשיתוף חברת 4DV שתהווה מוקדמות אליפות העולם השנה, שהוכרז כי תתקיים בטייוואן ותהיה גדולה במיוחד.

בנוסף לכך, התחילה העמותה לקדם את התאגדות הגיימרים התחרותיים בישראל, ואנו גאים להכריז על קמפיין הרשמה בחודש ינואר 2018: ההרשמה לשחקנים עד סוף ינואר 2018 תהיה בחינם, ותוקפה לשנה. ההרשמה כשחקן לעמותה מקנה לשחקן אפשרות להשתתף בליגות העמותה לרבות אליפות ישראל וליגות נוספות.

אנו גם שמחים להשיק את אתר האינטרנט החדש של העמותה. באתר החדש ניתן למצוא, בין היתר, מידע עדכני על פעילויות העמותה, מידע על נבחרת ישראל ונבחרות עבר, דירוג שחקנים בליגות המרכזיות של העמותה, רישום שחקנים לעמותה ורישום לליגות, ועוד.

תגובה אחת ל- “ברוכה הבאה, 2018”

  • שמח לראות את ההתקדמות של הארגון. עבודת הקודש שלכם תקדם את כל הספורט האלקטרוני במדינה

Comments are closed.