בחירות כלליות לוועדת השחקנים העולמית 2019

מערכת היחסים בין שחקני קבוצות לבין הפדרציה הבינ"ל לספורט אלקטרוני (IESF), וועדות מארגנות, ואיגודים לאומיים מבוססת על מערכת של הסכמות כתובות במסגרת התקנון והחוקים של IESF, תקנון הנבחרות, חוקי האיגוד הלאומי והחוזה בין השחקנים לקבוצות.

ג'ייסון בצופין, הנשיא הנוכחי של וועדת השחקנים העולמית
ג'ייסון בצופין, הנשיא הנוכחי של וועדת השחקנים העולמית

לאור זאת, ועדת השחקנים העולמית לא מתערבת במשחקים עצמם במהלך אליפות העולם, ואין לה תפקיד בבחירת שחקנים או פתרון מחלוקות במסגרת בית הדין המשמעתי במהלך אליפות העולם.

לועדה, עם זאת, תפקיד חשוב הרבה יותר: ייצוג האינטרס של שחקני הספורט האלקטרוני בדירקטוריון הפדרציה העולמית (IESF).

וועדת השחקנים המכהנת נבחרת ע"י דירקטוריון הפדרציה כוועדה זמנית, והשנה (2019) כהונתה תסתיים. במהלך אליפות העולם 2019 בסיאול יתקיימו בחירות להרכב וועדת השחקנים.

על מנת להתמודד בבחירות, על שחקן לעמוד בתנאים הבאים:

  • על השחקן לכהן בועד המנהל של האיגוד הלאומי בו הוא חבר (מכוח התקנון וחוקי האיגוד הלאומי);
  • גילו של השחקן לא יפחת מ-18 ולא יעלה על 30;
  • השחקן השתתף לפחות פעם אחת בנבחרת המדינה אותה הוא מייצג.

החברות בוועדת השחקנים העולמית היא תפקיד התנדבותי חיוני שדורש רצינות, התמדה ומחויבות לקידום האינטרסים של שחקני הספורט האלקטרוני בגוף הבינלאומי.

וועדת השחקנים מזמינה את שחקני הנבחרות להשתתף

שחקנים מניפים את דגלם בטקס הפתיחה של אליפות העולם 2018
שחקנים מניפים את דגלם בטקס הפתיחה של אליפות העולם 2018

כדי לשפר את התקשורת בין הפדרציה הבינ"ל לספורט אלקטרוני (IESF) לבין השחקנים, וועדת השחקנים של הפדרציה מזמינה את כל השחקנים המקצועיים שהשתתפו במסגרת נבחרת לאומית באליפות מטעם IESF, להצטרף לקבוצות ה- Discord והפייסבוק של וועדת השחקנים ולהשתתף בדיונים.

הקבוצות הללו שמורות רק לשחקנים ומהוות פלטפורמה בטוחה להעלות נושאים לדיון בכל נושא. וועדת השחקנים של הפדרציה תעשה כל שבכוחה לתת מענה לשחקנים.

קישורים:

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>