שינויים לנוהל הכרה בתחרויות לקראת עונת 2019

מהיום – קל יותר לקבל הכרה ותמיכה בתחרות פרטית מהעמותה לגיימינג תחרותי!


העמותה לגיימינג תחרותי מכריזה על שינויים לנוהל ההכרה בתחרויות שיאפשרו לכל מארגן לקבל הכרה בתחרות בלי מאמץ וללא חסמים ביורוקרטיים – וגם להבטיח לשחקנים תחרויות מקצועיות יותר, מסודרות יותר ובעיקר, רבות יותר.

במסגרת השינויים, נוצרו שתי קטגוריות מרכזיות: תחרות חובבים, תחרות מקצועית.

תחרות חובבים היא תחרות עם פרסים נמוכים או ללא פרסים, המאורגנת בדרך כלל ללא מטרות רווח ועל מנת לקדם את קהילות המשחקים. בתחרות כזו כל שחקן יכול להשתתף (כולל שחקנים שאינם רשומים בעמותה).
תחרות מקצועית היא תחרות עם פרסים גבוהים או ליגה מתמשכת בדרך כלל תתקיים במסגרת אירוע גדול. בתחרות זו ישפטו שופטים מוסמכים מטעם העמותה.

בנוסף, מהיום משיקה העמותה לגיימינג תחרותי שירות חדש בעבור המארגנים: סיוע בקבלת רישיון ממפיצת המשחקים. העמותה לגיימינג תחרותי מחויבת להגנה על זכויות הקניין של מפתחות המשחקים, ובזכות שיתופי הפעולה של העמותה עם כל מפיצות המשחקים הגדולות בעולם, כל מארגן יכול לקבל סיוע מהעמותה בקבלת רישיון לניהול הטורניר בכותר הרלוונטי מטעם מפיצת המשחק. הסיוע ניתן בחינם וללא עלות לתחרויות שיקבלו הכרה מטעם העמותה.

חלק ממטרתנו בעדכון הנוהל היא שכולם יוכלו לארגן תחרות שתהיה חלק מהליגה הישראלית הרשמית: בפתיחת עונת המשחקים 2019 כל מארגן תחרות שיקבל הכרה מהעמותה יוכל להיות חלק מהליגה הישראלית שתסתכם באליפות ישראל בגיימינג תחרותי ומוקדמות אליפות העולם 2019. פרטים נוספים בקרוב.

למעבר לטופס בקשת הכרה בתחרות פרטית (מעודכן) לחצו כאן